Společnost Taiko, a.s. je organizátorem a provozovatelem Vánočních a Velikonočních trhů v centru Prahy - na Staroměstském náměstí, Václavském náměstí a Náměstí Republiky. 

VÁNOCE V PRAZE, KTERÉ JINDE NEZAŽIJETE
Na pražských vánočních trzích se ve vzduchu snoubí kouzlo světelných dekorací, vůně svařeného vína a cukroví, zvuky koled a radostný šum lidí, který společně tvoří nezapomenutelnou atmosféru čarovné vánoční pohádky.
GASTRONOMIE I TRADIČNÍ ŘEMESLA
Pro statisíce jejich návštěvníků je vždy připravena bohatá nabídka gastronomických specialit a občerstvení, a velice oblíbený prodej a tématické ukázky tradičních řemesel. Sortiment a kvalita nabízených produktů a služeb je pod pečlivým “dohledem” návštěvníků i médií a těší nás, že jejich hodnocení jsou každým rokem příznivější.
ROZSÁHLÝ KULTURNÍ PROGRAM
Každá z těchto velkých akcí doprovázena bohatým kulturním programem, se zastoupením lidového a tradičního folklóru, hudebními, pěveckými a tanečními vystoupeními profesionálních i amatérských souborů.Pro děti jsou připravovány speciální programové bloky a velice oblíbené a vyhledávané dětské dílničky.
INSPIRACE UMĚNÍM I TRADICÍ
Mimořádná pozornost je věnována i vizuální stránce trhů - výběru hlavního tématu a provedení dekorací. Každá z akcí je pečlivě připravována od návrhů až po samotnou realizaci. Inspirace tradičními a historickými motivy dodává každé z akcí neopakovatelnou atmosféru a osobitý charakter. 
RECENZE A OHLASY
Každá z těchto akcí je doprovázena širokým zájmem veřejnosti a médií, a těší se statisícovým návštěvnostem z celé České republiky i zahraničí. Pozitivní reakce návštěvníků i oficiálních organizací nás velmi těší a jsou závazkem pro projekty následující. Zkušený tým společnosti Taiko, a.s. a jejich externích dodavatelů je zárukou, že každá z akcí bude připravena a realizována s maximálním důrazem na profesionální provedení a respektování všech obecných předpisů a norem.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.trhypraha.cz


VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

KONTAKTUJTE NÁS